Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"30. léta 20. století, zlato bílé, hmotnost 8,91 g btto, ryzost 585/000, osazena dvěma chryzoprasy, pěti kultivovanými perlami a briliantem o hmotnosti cca 0,15 ct, délka 5,4 cm, opatřeno ČS puncovní značkou."